«Моя країна  - Україна». Під такою назвою пройшов передостанній день у літньому таборі книголюбів, що діяв при Центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка.

Сьогодні  Центральна міська бібліотека імені Василя Земляка приймала   друзів і однодумців, активних своїх читачів і небайдужих містян аби започаткувати спільний культурно-мистецький проект «Земляк і земляки».

У читальному залі Центральної міської бібліотеки ім.В.Земляка  зібралися ті юні читачі, хто дружить зі словом і бачить себе, у майбутньому, в публічній і медійній діяльності, хто хоче отримати нові знання. 

   « Щотижневі діалоги», які відбуваються в Центральній міській бібліотеці ім..В.Земляка в рамках занять в Університеті для людей поважного віку, користуються великою популярністю серед слухачів.

     21 серпня 2019 року, об 11.00 у Центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка відбудеться відкриття виставки п’яти картин  народного художника України Миколи   Максименка.

       З комп’ютером на «ти» стали випускники інформаційно-просвітницько факультет  Університету для людей поважного віку, що діє при Центральній міській бібліотеці імені В.Земляка.