Одна з перших спроб використання типографічних конструкцій для вираження емоцій була зроблена ще у 1881 році редакцією американського гумористичного журналу «Puck».

11 вересня розпочався Тиждень освіти дорослих. ЛІТтера – бібліотеки міста Житомира працюють з людьми поважного віку, сприяючи їх освіті протягом життя.

Розпочався новий навчальний рік для школяриків. На учнів чекають нові захопливі предмети, безліч книг та інформації. Ще стільки всього потрібно дізнатись, та як встигати швидко розуміти та запам'ятовувати навчальний матеріал?

До Дня житомирянина, в дитячій бібліотеці-філіалі №1, що на Київській, 36 відбулось відкриття художньої виставки-екскурсії по творчим роботам мисткинь Олени Славової та Ольга Швец (Olga Shvets)Протягом двох тижнів усі бажаючі можуть насолодитись виставкою в бібліотеці.

До Дня незалежності України, 27 серпня, в Домі української культури відбулося урочисте нагородження учасників міського конкурсу «Чемпіон зі швидкочитання», який зібрав 236 книголюбів міста Житомира.