До Бібліотека по Хлібній на екскурсію завітали студенти природничого факультеру Житомирський Державний Університет імені Івана Франка, майбутні педагоги - географи навіть не підозрювали, що так по-сучасному працюють сьогодні міські публічні бібліотеки Житомира під брендом "ЛІТтера". Разом зі своїми викладачами Русланою Власенко, Тамарою Андрійчук і Віталієм Костюком, вони завітали на вулицю Хлібну, 29 у бібліотеку - філіал №3.

30 травня на сцені Палацу культури відбувся благодійний звітний концерт танцювального клубу “РЕТРО” Університету людей поважного віку, який діє при Центральній міській бібліотеці ім. Василя Земляка під керівництвом Наталії Хомчук. 

Історія кота Касика почалась влітку 2022 року, адже саме тоді він з'явився у Центральній міській бібліотеці ім. Василя Земляка, його знайшла директорка міських публічних бібліотек "ЛІТтера", Лариса Харчук.

Міські публічні бібліотеки «ЛІТера», громадська організація «Дивосвіт», ГО «Український дім 21 століття» та ГО «Спілка жінок Житомирщини» запрошують житомирян на благодійний звітний концерт танцювального клубу «Ретро», який відбудеться 30 травня о 15.00 2023 року у міському Палаці культури (вул. Святослава Ріхтера 12/5). Зібрані від концерту кошти будуть витрачені на гуманітарні потреби військового шпиталю Житомира. 

Вона всім українцям до лиця –
Вигадливо-пастельна чи барвиста…
Дівчатам милим, хлопцям-молодцям.
Довершена, принадна, промениста!
Про неї пишуть пісні, складають вірші, оголошують флешмоби та передають із покоління в покоління як родинний скарб. Вишиванка - це не просто одяг чи елемент гардеробу, це генетичний код нації, в який зашито українську історію, культуру, звичаї та традиції. 

Стартував запис до Табору книголюбів, який є одним із найпопулярніших проєктів від міських публічних бібліотек Житомира під брендом "ЛІТтера" для для дітей 6-12 років.
Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт