У Житомирі 20 вересня сфера культури міста ініціювала челендж з плетіння маскувальних сіток для Збройних сил України «Одна маскувальна Сітка - Одне врятоване Життя», до я кого долучились працівники міських публічних бібліотек "ЛІТтера" та команда громадської організації "Спілка Жінок Житомирщини" на базі Місцевого навколокультурного простору.

18 вересня відбулась стріт-акція «Pro Тата» до Всенародного Дня Батька від міських публічних бібліотек "ЛІТтера" Житомирської міської ради. Маленькі козаки та козачки розповідали вірші про Тата козаку Мамаю та навіть мали змогу потримати в руках справжню козацьку зброю: лук та шаблю. А ще взяти участь у майстер-класі із виготовлення листівки-вітання для Тата.

Міські публічні бібліотеки Житомира під брендом "ЛІТтера" розпочинають осінь активно та продуктивно. На базі бібліотеки-філіалу №1 (вул. Київська, 36) стартує освітній проєкт, майстерня крутого журналіста "Цицерон у мікрофон" для дітей віком 12-14 років.

А Ви вже подали заявку на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій? Не хочете відстоювати черги в банк, тоді Вам до бібліотеки. Заявку на виплату допомоги від міжнародних організацій можна оформити в міських публічних бібліотеках Житомира "ЛІТтера". 

П’ятий ювілейний дитячий Табір Книголюбів на базі міських публічних бібліотек "ЛІТтера" успішно завершився. Попри війну, обстріли та спеку понад дві сотні учнів житомирських шкіл покращували і розвивали свої творчі навички за турботливої опіки та допомоги хранителів мудрості.

16 серпня відвідувачі Центральної міської бібліотеки ім. Василя Земляка комунального закладу "Міські публічні бібліотеки" Житомирської міської ради під брендом "ЛІТтера" змогли доторкнутись душею до поезії на презентації книги «Кава без цукру» відомої житомирської поетеси, Наталії Чісліної, поезія якої перекладена польською та французькою мовами і навіть покладена на музику.

Одним із способів відволікти дитину від війни, наповнивши продуктивно і цікаво її дозвілля, є читання. Крім того, завдяки літературі можна пояснити дітям, що таке війна. "Книга - це інший світ. Коли хочеш відпочити морально, просто, щоб мозок відпочив, ти береш відкриваєш книгу, читаєш і не думаєш ні про що", - каже Юлія Ковшун, заступниця директора Комунального закладу "Міські публічні бібліотеки" Житомирської міської ради.

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт