В одній із міських публічних бібліотеках Житомира під брендом "ЛІТтера", за адресою Київська, 36 проходять майстер-класи з писанкарства до Великодня. З 17 по 22 квітня (з 14:00 до 17:00) щоденно, крім суботи усі бажаючі можуть пізнати таїнство писанкарства та створити власноруч писанку до Великоднього кошика. Заняття безкоштовні (забезпечуємо усіма необхідними матеріалами) спільно з Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Під час війни для дорослих та дітей на базі міських публічних бібліотек "ЛІТтера" реалізується мегапроєкт «ЧИТАННЯ ЯК ЛІКИ», у межах якого з 11 квітня 2022 року розпочинають роботу студії арттерапевтичного читання.

Міські публічні бібліотеки “ЛІТтера” долучились до збору найкращих зразків дитячої літератури для маленьких житомирян, які зараз знаходяться у Польщі та дуже сумують за українськими казками.

Книжечки вже в дорозі, завдячуючи Юрію Федоренкову. Він розвезе їх усіма містами Польщі, де на них чекає наш маленький читач.

Бібліотека - це аптека для душі, бібліотекарі - книжкові терапевти, а книги та читання це ліки для душі, які стають терапією, що здатна відволікти від тривоги, сприяти емоційному заспокоєнню, занурюючи у вигадані казкові світи. Читайте разом з дітьми у цей непростий час.

Читання книг для дітей під час війни може бути терапією, що здатна відволікти та занурити в добрі історії. Розуміючи в цей нелегкий час важливість та значення мови, дитячої книги, для покращення емоційного стану дітей, міські публічні бібліотеки “ЛІТтера” спільно з дитячим письменником Дмитром Кузьменко (відомий за псевдонімом Кузько Кузякін) започаткували два читацькі проекти для маленьких житомирян: "Годинка читання вголос" на базі бібліотек та "Читання як ліки" в міській лікарні.

Зараз на сайті

На сайті 101 гість та 0 користувачів

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт