Працівники відділу проводять роботу з різноманітними картотеками. Робота з картотеками базується на глибокому вивченні особистостей читачів, його потреб і запитів.

Відділ займається видавничою діяльністю. Щорічно виходять бібліографічні списки літератури, які присвячені знаменним та пам'ятним датам нашої країни.

Особливе значення в роботі КЗ «ЦБС» займає краєзнавча робота. Краєзнавство – невичерпне джерело незмінне з плином часу та незалежне від примх економіки , політичних катаклізмів. Бібліотеки завжди були і будуть берегинями духовних джерел , вони мають можливість і повинні оперативно забезпечити своїх користувачів літературою про минуле і сьогодення рідного краю. Тому невипадково звертаються працівники книгозбірень у своїх пошуках до краєзнавчої тематики , як до животворного джерела нашої духовності.

Зростаючий інтерес до краєзнавчої інформації вже не один рік спонукає бібліографів до створення нових папок газетних вирізок з актуальної тематики. Щорічно видається 4 випуски інформаційного списку "На допомогу вчителям". Кожна бібліотека – філіал ЦБС отримує бібліографічні списки «Нові надходження літератури» в друкованому вигляді.

Працівники відділу займаються довідково-бібліографічним та інформаційним обслуговуванням користувачів ЦМБ ім.В.Земляка та бібліотек-філіалів КЗ «ЦБС». Працівники інформаційно-бібліорафічного відділу також постійно займаються довідково-бібліографічним апаратом своєї бібліотеки, вивчають інтереси користувачів. Ведуть роботу з «Систематичною картотекою статей». Займаються популяризацією бібліочечно - бібліографічних знань.

До знаменних та пам'ятних дат проводять Дні інформації, бібліографічні огляди літератури. На прохання читачів виконують усні та письмові довідки ,обслуговують читачів за допомогою довідково-бібліографічного апарату, виконують тематичні, фактографічні, адресно- бібліографічні довідки

Зараз на сайті

На сайті 52 гостя та 0 користувачів

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт