В умовах карантину, комунальний заклад “Централізована бібліотечна система” Житомирської міської ради під брендом “ЛІТтера – бібліотеки міста Житомира” спільно з громадською організацією "Дивосвіт" пропонують безпечний відпочинок для житомирян та запрошують відвідати “Літню бібліотеку”, адже поніжитись під сонечком з улюбленою книгою в руках, що може бути краще влітку.

“Літня бібліотека” – це проєкт, який реалізується вже другий рік поспіль, метою якого є популяризація книги та читання, здорового способу життя, змістовного і пізнавального дозвілля та відпочинку  всієї родини в Гідропарку. Бібліотекарі порадять Вам книги, які створять літній настрій та атмосферу, розкажуть про єдиний читацький квиток та послуги бібліотеки. Насолодіться не тільки свіжим повітрям, але й свіжою пресою та літературою, спробуйте себе у грі в шахи або влаштуйте сімейні змагання. 

Чекаємо на Вас у Гідропарку (біля адмін будиночку, на центральній алеї), щодня, з 11.00 до 18.00 години (крім неділі та дощових й прохолодних днів).

“Літня бібліотека” – це гарний привід вкотре нагадати житомирянам про бібліотеки міста.

22.07.2020


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт