Бібліотека-філіал №1 для дітей є найбільшою серед дитячих бібліотек комунального закладу "Міські публічні бібліотеки" Житомирської міської ради під брендом "ЛІТттера".

Бібліотека знаходиться в центрі міста і тому її відвідування дуже зручне для житомирян. Протягом року бібліотеку відвідує 2400 користувачів, серед яких - діти різних вікових категорій – від  дошкільнят до учнів старшого шкільного  віку.

Фонд бібліотеки складає близько 25000 примірників, що дає можливість задовольнити різноманітний  читацький попит її користувачів.

Завдяки впровадженню новітніх інформаційних технологій, Інтернету, створенню власного блогу «Книгоград», бібліотека надає своїм відвідувачам усі умови для отримання різноманітних послуг. 

У стінах просторої та затишної бібліотеки проходять масові заходи, на яких відвідувачі можуть не лише отримати нову та цікаву інформацію, а й - поспілкуватися з друзями та відпочити. А досвідчені та привітні бібліотекарі завжди раді допомогти своїм користувачам.

Не зважаючи на те, бібліотека – дитячий філіал, її із задоволенням відвідують і дорослі користувачі. Бібліотека має чимало читацьких родин, де батьки відвідували бібліотеку в дитинстві, а зараз приводять до неї своїх дітей та із задоволенням читають разом з ними.

Отож, ласкаво запрошуємо усіх бажаючих до бібліотеки, де панує світ казок, пригод, фантастики та нових знань!

Адреса: вул. Київська, 36

Телефон: 47-20-46

Графік роботи:

З 10.00 до 19.00 год.

Вихідний день - вівторок

Завідувачка: Когут Людмила Феліксівна

Ми в соціальній мережі "Facebook": 

Бібліотека на Київській

Посилання на Блог: 

Книгоград

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт