Бібліотека-філіал №8 комунального закладу "Міські публічні бібліотеки" Житомирської міської ради під брендом "ЛІТттера" гостинно відкриває перед Вами двері.

Це культурно-просвітницький центр місцевої громади, своєрідний теплий дім, де на Вас завжди чекають, де можна не тільки взяти книгу, погортати сторінки нових газет та журналів, а й поділитися своїми думками, поговорити про все і просто цікаво і корисно провести час.

Діяльність бібліотеки, як духовного центру спілкування та дозвілля, здійснюється з урахуванням усіх особливостей дитячої, юнацької і дорослої аудиторії. Особлива увага акцентується на сімейному читанні.

Затишне приміщення, уважне ставлення працівників бібліотеки до користувачів, доброзичливе відношення та бажання допомогти кожному відвідувачу знайти потрібну інформацію або книжку для душі. 

Бібліотека працює за проектом «Книга + творчість = успіх». На базі бібліотеки діє Biblio-Art майстерня. Основні напрямки роботи: патріотичне виховання та розвиток творчих здібностей користувачів.

Бібліотека співпрацює із ЗОШ №26, приватною школою «Всесвіт», військовими 95-ї бригади, ветеранами АТО, з громадськими організаціями.

В бібліотеці створено пункт надання комунікативних послуг населенню. Користувачі цього центру мають можливість вільного доступу до світових інформаційних ресурсів через комп’ютерну мережу Інтернет.

Надаються послуги ксерокопіювання, сканування та роздрукування документів. Обладнана WI-FI зона.

В 2017 році створено пункт супроводу Бюджету участі. Бібліотекарі допомагають визначити потреби мешканців мікрорайону та здійснюють прийом проектних пропозицій.

Також в бібліотеці мешкає Книжкозавр, який обожнює читати книги.

Адреса: вул. Офіцерська, 1

Телефон: 51-68-80

Графік роботи:

З 10.00 до 19.00 год.

Вихідний день - субота

Завідувачка: Опанасюк Наталія Павлівна

Ми в соціальній мережі "Facebook": 

Бібліотека на Богунії

Посиланная на Блог: 

Літературний дворик

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт