В "Університеті для людей поважного віку" діє чотири  факультети:

  освітньо-інформаційний;

  краєзнавчо–просвітницький;

  факультет творчості;

  хобі-факультет.

На освітньо-інформаційному факультеті  денні і вечірні заняття з комп’ютерної грамотності проводяться двічі на тиждень Для слухачів даного факультету проводяться щоденні інформаційні «п’ятихвилинки» та тематичні огляди преси й книг.

З вересня 2015 по березень 2018 року основам володіння персональним  комп’ютером навчилися більше 500 студентів університету.

На даний момент в 6-ти групах денної та вечірньої форми навчання  основами комп’ютерної грамотності оволодівають більше 60 студентів

Навчання на краєзнавчо-просвітницькому факультеті включає в себе відвідування циклу лекцій про історію міста Житомира, перегляд фільмів, ознайомлення з літературою, що стосується історії міста, зустрічі з видатними житомирянами. Щосереди  на факультеті відбуваються щотижневі діалоги, на яких проводяться цікаві зустрічі з різними гостями – представниками органів влади, лікарями, юристами, соціальними працівниками, творчими особистостями.

На факультеті творчості щотижня проводяться майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва та петриківського розпису.  Близько 30 слухачів  із задоволенням займаються вишивкою та в’язанням, розмальовують у техніці петриківського розпису та подвійного мазка.

 За ініціативи студентів «Університету для людей поважного віку» створено  хобі-факультет, у рамках якого діє літературний клуб «Кредо», а також  танцювальний клуб «Ретро».

Щомісячно 35 поціновувачів красного письменства проводять засідання літературного клубу, творчі зустрічі тощо.

У клубі любителів танцю «Ретро», що діє в університеті,  нараховується  близько 80 учасників; заняття  проводяться двічі на тиждень. Члени клубу беруть участь у багатьох  загальноміських заходах.

Двічі на тиждень близько 20 любителів співу збираються у фольк-студії.

В грудні 2017 року досвід роботи «Університету для людей поважного віку» переймали представники об’єднаних територіальних громад Житомирської області, начальники районних відділів культури та відділів соціального захисту під час семінару, який проходив на базі Центральної міської бібліотеки ім. В.Земляка Централізованої бібліотечної системи Житомирської міської ради.

 

 

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт