Сьогодні в дитячій міській публічній бібліотеці “ЛІТтера” (Київська, 36) відбулось урочисте відкриття інформаційного екокуточка за сприяння т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Дмитра ЗАРУБИ, начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Євгенія МЕДВЕДОВСЬКОГО, генеральної директорки Національної бібліотеки України для дітей Алли ГОРДІЄНКО, депутатки Житомирської обласної ради, секретарки постійної гуманітарної комісії Тетяни ПАРФЕНТІЄВОЇ, начальниці управління культури Житомирської міської ради Ілони КОЛОДІЙ.

Бібліотека отримала в подарунок від Державної екологічної інспекції України інформаційний банер та сучасну літературу з екологічної тематики для оформлення та змістовного наповнення екокуточка.

Тепер в бібліотеці є свій інформаційний екокуточок, який спрямований на популяризацію літератури з екологічної тематики та читання, промоцію природоохоронних заходів серед користувачів бібліотеки та екологічне виховання підростаючого покоління (формування у дітей екомислення, екоповедінки, екостилю життя).

«Це другий куточок, який відкривається по Україні, перший відкритий в Національній бібліотеці для дітей. Знаєте чого не вистачає в бібліотеці? Звичайно книг. І ми тішимося з того, щоб будь-яка книжка, яка потрапляє до нашої бібліотеки дає можливість дитині сенсорно доторкнутися до тієї чи іншої події. А що стосується екологічної тематики, то це чудова можливість для книголюбів сформувати екомислення, екоповедінку та екостиль життя», - каже директорка КЗ «Міські публічні бібліотеки» Житомирської міської ради Лариса Харчук.

Щиро дякуємо та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ми - люди, поки є природа.

Дивіться детальніше у сюжеті:

18.11.2021


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт