Вона всім українцям до лиця –
Вигадливо-пастельна чи барвиста…
Дівчатам милим, хлопцям-молодцям.
Довершена, принадна, промениста!
Про неї пишуть пісні, складають вірші, оголошують флешмоби та передають із покоління в покоління як родинний скарб. Вишиванка - це не просто одяг чи елемент гардеробу, це генетичний код нації, в який зашито українську історію, культуру, звичаї та традиції. 
До Дня вишиванки міські публічні бібліотеки міста Житомира під брендом "ЛІТтера" підготували майстеркласи, фотозону та топ-книг для житомирян і гостей міста. 
Для дорослих і малих, в серці міста Житомира - на старовинній вулиці Михайлівській на житомирян чекала неймовірна фотозона з петриківським розписом, підбірка тематичних українських книг та майстерклас із виготовлення паперових листівок-вишиванок на згадку.
Бібліотекарі та читачі також долучились до фотофлешмобу у вишиванках, а бібліотеки майоріли різнобарвними візерунками української вишивки. А ще, кожен читайлик міських бібліотек мав можливість виготовити власну вишиванку, спробувати повишивати, почитати та поспівати українських пісень.
Так, в музично-театральній бібліотеці вихованці підліткового клубу «Пролісок» Міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради завітали на народознавчу хвилинку «Любов‘ю квітнуть вишиванки».
А ще в цей день бібліотекарі завітати до учнів навчальних закладів міста Житомира із літеринками-цікавинками про свято.
Як це було - дивіться детальніше у сюжеті.

19.05.23


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт