Центральна міська бібліотека імені Василя Земляка КЗ «Міські публічні бібліотеки» Житомирської міської ради під брендом "ЛІТтера" стала однією з переможниць у премії KBU AWARDS та Благодійного фонду «Бібліотечна країна».

За умовами акції «Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки», на конкурсних засадах було відібрано 100 найкращих бібліотек, серед яких є ЛІТтера - бібліотеки міста Житомира.

Незабаром наші читачі зможуть познайомитись з такими книгами:

  • «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день» Євген Бондаренко (практична книга про ті методи та підходи керівника, які 100% працюють на практиці).
  • «Бесіди майстра Хай Тао про стратегію» Валерій Пекар (як навчитися стратегічного мислення).
  • «Якщо стрибнули, то гребіть» Ольга Гуцал (як народити і зростити бізнес, який сподобається вашим онукам).
  • «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» Марк Лівін, Ілля Полудьонний (автори дають чіткий і простий алгоритм, як пізнати самого себе).
  • «Лідерство: прокляття чи панацея?» Борис Поломошнов (книга, яка повна ідей...).
  • «Діалоги, або не-посібник з прикладної філософії» Борис Поломошнов та Єгор Поломошнов (книга для людей, які не лінуються думати та не бояться сміливих думок).
  • «Коли говорити ТАК. Як повірити в себе та реагувати на негатив» Людмила Калабуха (200 практичних прикладів, прості та дієві методи підняття самооцінки, робота з критикою, негативом, історії перемог та провалів реальних людей).
  • «А тепер спробуйте щось дивніше. Як вижити в креативному бізнесі і лишатися невичерпним джерелом ідей» Майкл Джонсон (в книзі зібрані 233 найбільш корисні поради, які дозволяють створювати нові ідеї кожного дня).
  • «Робі та Злюка в короні» Галина Буділова #у_пошуках_Пана_Позитива (книжка, яка оживає та є терапевтичною книжкою-розмальовкою про коронавірус для дітей).

Щиро дякуємо за отримані книги для бібліотеки та наших читачів.

“Сучасні бібліотеки мають величезний потенціал впливу на громаду, як центри комунікації та інформації, освіти та розвитку. Через книги та різноманітні активності та мережування бібліотеки сприяють розвитку громади, формуючи її соціальний капітал. Саме тому так важливо розбудовувати бібліотеки як безпосередньо тим, хто за це відповідає – місцевим органам влади, так і меценатам, як це робиться в багатьох країнах світу”, говорить Люсьєна Шум, виконавча директорка Благодійного фонду “Бібліотечна країна”.

28.08.2021


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт