Міські публічні бібліотеки «ЛІТера», громадська організація «Дивосвіт», ГО «Український дім 21 століття» та ГО «Спілка жінок Житомирщини» запрошують житомирян на благодійний звітний концерт танцювального клубу «Ретро», який відбудеться 30 травня о 15.00 2023 року у міському Палаці культури (вул. Святослава Ріхтера 12/5). Зібрані від концерту кошти будуть витрачені на гуманітарні потреби військового шпиталю Житомира. 

Танцювальний клуб «Ретро» діє у межах проєкту «Університет людей поважного віку», об’єднує учасників віком 55+ та є учасником багатьох міських і всеукраїнських конкурсів, фестивалів, благодійних заходів. Він - окраса та гордість міських бібліотек «ЛІТтера».

Важко переоцінити значення соціальної залученості людей поважного віку у суспільне життя громади, особливо у період військового стану. Ще активні, сповнені бажання допомогти, не стояти осторонь від біди та людського горя, вони плетуть сітки, беруть участь у волонтерських програмах та проєктах, активно допомагають ЗСУ. А ще – опановують комп’ютерну грамотність, спілкуються та вміють змістовно організовувати своє дозвілля. В результаті – покращується їхній емоційний стан, з’являється відчуття єдності та потрібності, причетності до суспільно-важливих події у країні.

P.S Університет людей поважного віку оголошує додатковий набір учасників віком 55+ у групи неформальної освіти на базі «ЛІТтера – бібліотеки міста Житомира»:

  • на комп’ютерні курси;
  • у танцювальний клуб «Ретро». 

Звертатися у Центральну міську бібліотеку ім. Василя Земляка, вул. Добровольчих батальйонів, 3, з 9.00 до 18.00 год.

Університет людей поважного віку діє з 2015 року та охопив вже більше 1000 студентів, які отримали базові знання з цифрової освіти.

24.05.2023


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт