Питання та стан соціальної захищеності українських пенсіонерів є сьогодні пріорітетним. Адже з кожним роком населення старішає, тому державою мають бути створені умови та заходи, які б запезпечували захист населення від різних соціальних ризиків. Саме така важлива тема як "Соціальний захист людей поважного віку" обговорювалася в рамках "Щотижневих діалогів" в Центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка.

Відвідувачі Університету людей поважного віку мали можливість задати питання спікеру Сергію Хоменко, адвокату та очільнику Адвокатське бюро Сергія Хоменка. Питання правового забезпечення соціального захисту населення, отримання соціальних субсидій, як стати на облік центрів служб зайнятості та бірж праці, пенсійне забезпечення є важливими питаннями для українських пенсіонерів. Дякуємо нашим партнерам за інформування.

Захід проводиться НУО "Сучасний Формат" в рамках грантового проєкту «Захист майнових прав людей поважного віку», що реалізується ГО Суспільство і Право за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 18.02.2021


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт