Нещодавно сесія Житомирської міської ради погодила виділення коштів на поповнення фондів міських публічних бібліотек.

Тендерна процедура відбудеться вже на початку жовтня, тож дуже скоро читачі матимуть можливість насолоджуватись читанням літературних новинок. На жаль, останні три роки книжкові фонди не оновлювались зовсім, що викликало неабиякі нарікання читачів. Планується закупити 1889 примірників найбільш актуальної літератури на суму 300 тис. грн, серед яких - сучасна художня та довідкова література для читачів усіх вікових категорій, зарубіжна класика, фахова література з музичного мистецтва тощо. Уся література – виключно українською мовою, що сприяє реалізації Стратегії популяризації державної мови на період до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» та  Стратегії розвитку читання на 2021–2025 роки «Читання як життєва стратегія».

«Щиро сподіваємося, що оновлення бібліотечних фондів суттєво пожвавить інтерес містян до читання, дасть можливість підвищити ефективність роботи бібліотек за рахунок часткового задоволення читацького попиту та залучення дітей та підлітків до книги та читання»,  - кажуть працівники міських бібліотек.

Довідково: близько 8 тисяч житомирян мають читацький квиток та є постійними читачами міських бібліотек, за рік більше 28 тисяч користувачів отримують бібліотечні послуги. За даними відеоспостережень 20 717 відвідувачів побували у бібліотеках цього літа; а у книжкових фондах знаходиться 185 192 примірники.

05.10.2021


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт