В одній із міських публічних бібліотеках Житомира під брендом "ЛІТтера", за адресою Київська, 36 проходять майстер-класи з писанкарства до Великодня. З 17 по 22 квітня (з 14:00 до 17:00) щоденно, крім суботи усі бажаючі можуть пізнати таїнство писанкарства та створити власноруч писанку до Великоднього кошика. Заняття безкоштовні (забезпечуємо усіма необхідними матеріалами) спільно з Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Українська писанка - це наша історія, традиції та звичаї, які передаються із покоління в покоління. Писанка, як і яйце символізує початок, народження життя та має безліч легенд, повір'їв й переказів. Ми залишаємося українцями доти, доки знаємо і дотримуємося наших традицій та звичаїв.

"Ми проводимо такі майстер-класи з писанкарства починаючи з 2004 року в рамках підтримки та популяризації наших українських традицій, – каже Лариса Харчук, директорка міських публічних бібліотек Житомирської міської ради – Це вже стало і нашою власною традицією в очікуванні Великодніх свят".

Лідія Охріменко на майстер-класі з писанкарства побувала вперше. Вона каже, що її писанка буде оберегом для її пораненої доньки.

"Ми будемо робити дубовий листочок, який є символом сили, віри і надії, – розповідає Лідія Охріменко. – Оскільки дуб – це сила, це дасть нам сили перемогти. Я роблю цю писаночку, щоб передати її своїй маленькій захисниці. Роблю це від всього серця. Бажаю нам, Україні, і всім людям перемоги, миру, а нашим хлопцям, Збройним силам України – сили, щоб вони вистояли".

Дивіться детальніше у сюжеті.

СЬОГОДНІ. ГОЛОВНЕ "Майстер-класи з писанкарства в Житомирі". Гостею студії стала директорка "Міських публічних бібліотек" Лариса Харчук.
Про передвеликодні приготування, майстер-класи в бібліотеці, магію свічки, творчість та креативність в умовах війни, роботу бібліотек, арттерапевтичні читацькі та мистецькі активності дивіться детальніше у сюжеті.

20.04.2022


Зараз на сайті

На сайті 134 гостя та 0 користувачів

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт