З 8 липня по 8 серпня 2021 року у Центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка експонуватиметься фотовиставка Влада Шишилова - молодого житомирського фотографа-любителя, для якого фотографія - це щось більше, ніж хобі.
Запрошуємо відвідати фотовиставку за адресою м. Житомир, вул. Добровольчих батальйонів, 3.
Вхід вільний.
У його світлинах - справді світло: світло краси природи, світло його душі, його думки. Кожен кадр - це філософія. Придивіться: ви побачите в краплинах роси і в прожилках листу цілий світ.
Захоплення фотографією прийшло недавно і, як часто буває у творчих людей, випадково: проїжджаючи знайомими місцинами, одного дня автор помітив щось, чого не помічав раніше - зупинився і зробив знімок на смартфон, потім ще декілька, і ще, і... Дитяча розвага - прогулянки на велосипеді околицями Новогуйвинська - переросли у дорослі розвідки природи поліського краю.
Інтерес до природи, підкріплений науковою основою (Влад здобуває вищу освіту за напрямком «Екологія»), - це, мабуть, і є те, на чому ґрунтується його життєва філософія. Проте, глибока думка і розум, якими освітлена творчість цього хлопця, це вже наслідок, це те, у що насправді виливається інше глибоке почуття - почуття любові до світу природи, світу, подарованого нам Творцем, Богом.
Так, Влад віруюча людина. Можливо, саме тому його роботи наповнені таким відчутним життєдайним духом. Можливо, саме тому йому, ще зовсім юному, вдається вихопити той кадр, ту мить, які викликають найкращі емоції, найглибшій думки про життя і відчуття замилування. Як би там не було, йдеться також про талант, про хист від Бога, від природи; про здібності, які відкрилися не лише автору цих прекрасних світлин, але тепер і людям, які мають можливість споглядати цю чисту красу.
Юний фотограф має свій профіль у мережі «Фейсбук», то ж охочі познайомитися ближче з його творчістю додавайтесь в друзі та відвідайте його сторінку: Влад Шишилов.

09.07.2021


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт