В рамках проєкту «Щотижневі діалоги» в музично–театральній бібліотеці відбулася зустріч зі співачкою, доброволицею в добровольчому формуванні житомирської територіальної громади «Житомир», волонтеркою БФ «Сила братерства» Лєною Дарк.
Надзвичайно щира та неймовірно світла, Лєна приїхала на зустріч з блокпосту і, одразу, з перших хвилин, закохала в себе житомирян та переселенців.
Після того, як відвідувачі бібліотеки переглянули сюжет - лайф–сторі про Лєну Дарк розпочалася справжня відверта розмова. Лєна розповідала про своє життя: про чоловіка та найкращу подругу, яким вірила і які зрадили. Про те, що саме завдяки цій історії вона вийшла на велику сцену і почала завойовувати симпатії глядачів. А ще співачка згадувала перші дні в добровольчому формуванні територіальної громади «Житомир», з теплотою в серці говорила про свого чоловіка, який в ЗСУ, про рідного брата, який воює в гарячих точках.
Сьогодні Лєна та її команда збирають гуманітарну допомогу та допомагають як військовим, так і цивільним. Їх знають та чекають українські солдати на передовій. А ще Лєна співає… Співає для наших мужніх, незламних воїнів, піднімаючи їм бойових дух. Тендітна жінка з сильним характером полонила серця присутніх і своїм співом!
Р.S. Піднімав настрій відвідувачам зустрічі найвідданіший друг Лєни – песик Кузя, який з гордістю носить звання - член волонтерської команди «Сила братерства».
Долучайтесь до Відкритого Простору Однодумців!

02.03.2023


Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт