До 209 - тої річниці Дня народження Тараса Шевченка  в Музично - театральна бібліотека Житомир в рамках проєкту «Щотижневі діалоги» відбулася зустріч з артисткою Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера заслуженою артисткою України Катериною Стрельцовою.
Тарас Шевченко є символом чесності, правди, патріотизму та боротьби за свободу свого народу. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта шаною до Батьківщини, пройнята ненавистю до ворогів і гнобителів українського народу. І саме тому його слова є особливо актуальними в наш час.
Читання романтичної балади «Причинна», двох уривків з поеми «І мертвим, і живим», уривку з поеми «Кавказ», «Ісаія (Подражаніє) у виконанні відомої артистки Поліського краю Катерини Стрельцової справили неабияке враження на житомирян та гостей міста. Між читаннями творів Шевченка, Катерина Стрельцова розповідала про цікаві факти з життя і творчості великого поета. Твори Шевченка перекладені багатьма мовами світу. Так, гість зустрічі - студент Житомирський музичний фаховий коледж імені В.С. Косенка Євген Венгерський читав вірш «Доля» як українською, так і англійською мовами.
Дякуємо за цікаву та грунтовну зустріч заслуженій артистці України Катерині Стрельцовій та Євгену Венгерському!
Долучайтесь до Відкритого Простору Однодумців!

Всі права захищено © ЦМБ ім. В. Земляка 2021р. Офіційний сайт