11 вересня розпочався Тиждень освіти дорослих. ЛІТтера – бібліотеки міста Житомира працюють з людьми поважного віку, сприяючи їх освіті протягом життя.

Особливо приємно згадати про зміни, які відбулись в міській бібліотечній системі за останні 5 років та результати, отримані завдяки керівнику Ларисі Харчук і колективу бібліотечної системи.

З 2015 року на базі Центральної міської бібліотеки ім. Василя Земляка Житомирської міської ради, за адресою вул. Добровольчих батальйонів, 3, діє Університет людей поважного віку. Його метою є залучення соціально-активних людей віком 50+ до розширення кола знань та інтересів через проведення різних форм навчання й організацію їх розвитку та дозвілля на освітньо-інформаційному, краєзнавчо-просвітницькому, факультеті творчості та хобі-факультетах.

За цей період студентами університету стали більше 700 людей поважного віку, більшість з яких опанували сучасні комп’ютерні технології, петриківський розпис, танцювальні "па" та розкрили свої літературні таланти.

МИ НАДАЄМО МОЖЛИВОСТІ, РОЗКРИВАЮЧИ ПОТЕНЦІАЛ!

ДОРОСЛИХ НЕ БУВАЄ. Життя після 40

Памела Дракерман - американська письменниця, добре відома українській аудиторії за книжкою "Французьке виховання", написала ще одну історію виховання дорослішання - цього разу себе як дорослої людини.
Вона пише про типові й нетипові досвіди та виклики свого покоління, вічні й унікальні, притаманні нашому часові:

-      про кризу середнього віку;

-      перші провістки старіння;

-      про подолання хвороби;

-      тероризм;

-      нові кар'єрні етапи;

-      мудрішання і примирення;

-      любов і дружбу;

-      мудрість і щирість.

Сорокаріччя - вік, що навіює страх.
У цьому віці ми стаємо тими, ким є.
Шарль Пегі

Історія дорослішання на середині життя. У цій книзі ви знайдете про те, як знайти своє покликання, як старіти гідно, як увійти в своє сорокаріччя, як розібратися, що відбувається та багато іншого. Ця книга чекає на вас в Центральній міській бібліотеці ім. Василя Земляка, за адресою вул. Добровольчих батальйонів, 3.

 

14.09.2020