У  дні зимових свят і шкільних канікул бібліотекарі  міста працюють в особливому режимі - аби створити святковий настрій для городян і заповнити дозвілля дітлахів цікавими справами. Відтак вони стають трішечки чарівниками.

   У ці дні у бібліотеці-філілалі №3  можна було почути тихий спів автентичних поліських колядок. То члени народознавчого клубу «Джерело»  під керівництвом Анегеліни Нестеровоъ вчергове зібралися аби поспілкуватися, поспівати,  познайомитися з літературою про різдвяні традиції краян.

    У бібліотеці-філіалі №16 діти разом із бібліотекарями вигадували техніки виготовлення новорічних прикрас, а також символу року – іграшкового мишеняти.  Результати дитячої творчості вражають різноманіттям і креативністю.  Варто тільки переглянути фото.

    Власноруч виготовляли святкові вироби під керваництвом художниці Наталії Штарової й у бібліотеці-філілалі №8. Тут відбувся новорічний вернісаж, де увагу присутніх привернула незвичайна новорічно-різдвяна композиція,  виготовлена руками користувачами бібліотеки із застосуванням найрізноманітніших технік  і матеріалів.

   Зимова круговерть заполонила музично-театральну бібліотеку та інші бібліотеки-філіали.   Свята новорічно-різдвяного циклу тривають. А це означає, що в усіх структурних підрозділах Централізованої бібліотечної системи  міста своїх користувачів  радо чекають з готовністю запропонувати цікаві програми.  Зокрема й так, як це роблять у бібліотеці-філіалі на Київській, де представлена дивовижна виставка робіт учнів Житомирської художньої школи ім..В.Шкуринського «Новорічний настрій".

 Бібліотекарі міських бібліотек запевняють, що працюють заради  гарного настрою, тепла в серці, свята в душі і отримання доброї книги кожним із користувачів.  А бібліотеки Житомира стали для городян тим місцем, де живе свято.