Осінні канікули наші маленькі читачі проводять у колі  друзів в Центральній міькій бібліотеці ім.Василя Земляка.

    Осінній Табір книголюбів відкрив перед ними свої двері. А це означає, що  дні осінніх канікул не  минуть для  житомирських школярів без яскравих емоцій,  цікавих відкриттів і радості від спілкування з однолітками.

    Діти ставали талановитими художниками -  беручи участь у художній студії «Чарівний пензлик» під керівництвом Ольги Швець,  письменниками і журналістами – навчаючись писати ессе про своє рідне місто, слухаючи настанови  викладача Тетяни Магдич, завзятими танцюристами -  разом з балетмейстером Наталією Хомчук, винахідливими майстрами, займаючись в осінніх майстер-класах  «Тітонька сова – мудра голова»,  «Їжачок-боровичок», «Осінні фантазі» тощо.  Відвідування лялькового театру,  екскурсії  визначними місцями рідного міста – це теж  в програмі Осіннього табору книголюбів. І  найулюбленіша, сповнена особливої утаємниченості – година читання. Діти підходять до поличок з дитячими книжками у вільному доступі і обирають те, що припало до душі. Читають самі самостійно, читають вголос групами, а буває слухають, як читає вголос бібліотекар  улюбленую усіма книгу.

«Ці години читання – найцінніше, що ми можемо подарувати нашим дітям, - каже  директор Централізованої бібліотечної системи Житомира  Лариса Харчук. -  Коли один з батьків побачив у стрічці новин нашого сайту,фото своєї дитини, яка  усамітнено в  затишному кріслі читає книгу,  здивувався – вдома такого не бувало.  Читайте  своїм дітям ! вони вже заразилися корисним вірусом читання.    Наповніть свій дім усілякими книгами з історії, географії,   класичною та сучасною літературою, пригодницькими, науковими, гумористичними виданнями. Якщо складно купити стільки книг, частіше приходьте до нас. Тоді ваша дитина стане заповзятим читачем із широким колом інтересів і знань. А дитяча звичка читати, як дорогоцінне надбання, залишиться з нею на все життя».