Помітною подією в діяльності танцювального клубу «Ретро», що об’єднує людей поважного віку,  і діє на базі Центральної міської бібліотеки ім.В.Земляка,  стала участь у ІІІ Міжнародному фестивалі «Золоті роки»», що відбувся цими днями у Львові.

Поважні артисти привезли з Всеукраїнського форуму золоту зірку відзнаки та подяку оргкомітету.  Оплесками зустрічали присутні найстаршу учасницю представницького форуму –  85-річну житомирянку Любов Лейченко.

      Виступи на великій сцені, піднесеність від власного успіху, радість  спілкування та обміну досвідом, дивовижні екскурсії старовинним містом.  Все це стало можливим завдяки організаційній  підтримці громадської організації «Дивосвіт», яка здійснює грантовий проект управління культури житомирської міської ради з розвитку роботи з людьми поважного віку.

Львівський форум зібрав  творчі колективи людей поважного віку з багатьох регіонів України, Польщі, Словаччини, Литви,  Комуальний заклад "Централізована бібілотечна система" Житомирськоїї місьької ради гідно прдеставив область  з організації неформальної освіти та особистсного розвитку людей поважного віку