У читальному залі Центральної міської бібліотеки ім.В.Земляка  зібралися ті юні читачі, хто дружить зі словом і бачить себе, у майбутньому, в публічній і медійній діяльності, хто хоче отримати нові знання. 

Відбулося перше заняття у    Школі творчих книголюбів , яка  діє  в рамках  грантового  проекту  управління міської ради, що реалізується громадською організацією «Український дім 21 століття»  спільно з Централізовною бібліотечною системою м.Житомира.

  Про  силу майстерного слова,  про  слово, яке лікує  і яке може ранити,   про важливість навичок уміння володіти словом   слухала діти розповідь  журналіста,члена Спілки журналістів України Наталії Сітченко. Творчі книголюби активно ділилися своїми думками, темами, які б вони хотіли описати у своїх майбутніх творах

    Володіння  навичками комунікації ,  розвиток самостійного  творчого мислення, вміння вправно викладати власні думки в усному мовленні і на письмі –  якості, як, мають допомогти дітям стати успішними в дорослому житті, - вважає керівник і організатор Школи творчих книголюбів Катерина Заєць. – Можливо для декого вони стануть професією. Тому учасники школи – це справді творчі і активні діти, які люблять книгу».

   В програмі  навчання   відвідування редакцій електронних і друкованих засобів масової інформації, закладів культури,  зустрічі з письмениками і поетами, відомими журналістами, відвідування майстер-класів з написання ессе тощо.

     За результатами творчого конкурсу, який  відбудеться по закінченню школи , авторитетне журі  визначить кращі творчі роботи школярів  про любов до свого міста, своєї вулиці, своєї родини. Вони    увійдуть до збірки «Живи Житомиром», яку буде видруковано у поточому році.