Участь працівників Централізованої бібліотечної системи Житомира  у міських заходах з відзначення державного свята,   Дня Конституції України, відзначалася творчим підходом. Бажанням ще раз нагадати, що Конституція – це не  просто набір правил про державу, права і обовязки суспільства і кожного громадянина. Це – державний компас , який дозволяє нам почуватися захищеними, та знати, що мрії здійснюються

 

    На міських локаціях,  працівники  Централізованої бібліотечної системи презентували різні тематичні заходи. Книжкова виставка пропонувала цікаву  літературу,  серед якої новинка, яка вийшла нещодавно друком у видавництві Старого Лева – «Я і Конституція». Написана групою авторів  - Л. Денисенко, А.Стельмащуком та ін.,  книжка простими словами розповідає про найважливіші пункти Конституції, які повинні знати і дорослі і малеча – про те, як кожен з нас може і повинен розвиватися.

На іншій локації зв допомогою майстрині Інни Мокрицької, яка є партнером закладу, містянам пропонували виготовляти прикраси з різних матеріалів на патріотичну тематику. Цікаву акцію запропонували бібліотекарі  спільно з житомирським митцем Л.Шрайбікусом за підтримки Житомирського відділення ПАТ «Укрпошта» - з розповсюдження  фото-листівок, кошти від продажу яких будуть використані для придбання спец-техніки для військових у зоні АТО.