Поки в  Центральній міській біблілоотеці ім В.Земляка вирує Літній табір книголюбів,   бібліотеки-філії бібліотечної системи міста не стишують ритм свого життя.

      Бібліотекарі філіалу №4 підготували цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини, аудіо- та інформ-хвилинки, інтернет-веселощі тощо. Дітей з шкільного табору ЗОШ-30, які нещодавно завітали до бібліотеки, зустрічала, організована тут  галявина веселих витівок «Настрій на Ура !», а ще - літня ігротека «Читограй!», під час якої треба було відшукати ключі від літа у казковій скрині. Пазли складали всі гуртом, гучно і весело. Так весело і підійшло до кінця перебування дітей у бібліотеці, до якої вони прийдуть ще не раз, адже тут їх завжди чекають.

А у бібліотеку-філіал №10, яка має назву музично-театральної, цими днями завітали учні третіх класів житомирського ліцею №25. Діти охоче брали участь у відгадуванні музичних загадок та спробували себе у  грі  на фортепіано, флейті  і  гітарі, дізналися багато цікавого про історію створення бібліотеки і культурні події у місті,  пов’язані з цією подією.

Канікули в бібліотеках. Сюди можна прийти не тільки на певний  захід, а й просто поспілкуватися з друзями, можна подрімати з книгою, можна пересидіти дощ і поспівати. І  можна, навіть,  прийти зі своїм домашнім улюбленцем  - котиком або хомячком . А можна вигадати щось своє і запропонувати бібліотекарю це здійснити разом. І можна бути впевненим – втілять.