Аби літнє дозвілля дітей було по-справжньому корисним і  гармонійним, необхідною складовою у переліку традиційних  літніх дитячих розваг, мають бути заняття зі створення виробів власними руками.

Бібліотекарі Централізованої бібілотечної системи міста переконані – такі заняття розвивають дитину фізично, психологічно,  роблять її більш впевненою і допитливою.  І літо для таких занять – прекрасна пора.

У бібліотеці-філіалі №16 відбувся майстер-клас «Створи собі кольоровий настрій». Під керівництвом бібліотекаря діти створювали поробки, якими будуть самостійно прикрашати бібліотеку. Різнокольоворі і веселі, вони містили зображення пташок, різноманітних ягід тощо. (фото).

 

«Коли діти майструють, каже завідуюча бібілотекою-філіалом №16 Н,М,Карпова, - вони розвивають посидючисть і врівноваженість, увагу і, звичайно, творчі здібності».

    На майстер-класах в бібліотеках  діти занурюються у захоплюючий світ фантазій і творчості і можуть створити свій невеличкий шедеврик.

   У бібліотеці-філіалі №11 на майстер-класі діти з різнокольорових ниток створювали браслети дружби , а  у  бібліотеці-філіалі №2  розмальовували улюблених героїв дитячих казок. Бібліотекарі впевнені, що цього літа у дітей попереду ще багато тіорчих дорсягнень,