У ці перші спекотні дні літа міські бібліотеки не втратили кількості своїх юних відвідувачів.

А все тому, що дружба не залежить від погоди і пори року. І діти залюбки йдуть до бібліотеки, де їх чекають нові розваги, зустрічі і пригоди. Бібліотекарі Централізованої бібліотечної системи м.Житомира доклали багато зусиль, аби створити нові форми роботи, які, не перевантажуючи дітей, дарували б їм яскраві емоції і позитив.

    Для учнів ЗОШ №26  мандрівку «Літо під книжковими вітрилами» і знайомство з новими надходженнями дитячої літератури у бібліотеці-філіалі №8, що на вул.Офіцерській, розпочалася незвично. З перегляду мультфільму «Як бегемот Кеша бібліотекарем став». Під час мандрівки були зупинки з розвиваючими іграми, складаннмя незвичних пазлів, естафетою  «Веселі старти» та флешмобом «Я люблю бібілотеку».

А у бібліотеці-філіалі  №2 маленьких вихованців денного табору ЗОШ №1 запросили на рандеву «Літо, сонце, я і книга». Бібліотекарі підготували для дітей знайомство з цікавими книгами і багато розвиваючих ігор. Відпочинок у саду, що знаходиться біля бібліотеки,  був поділений на кілька локацій. Діти визначились, що будуть читати влітку, продегустували новинки, малювали літо яскравими фарбами і  виготовляли вироби із паперу, брали участь в усіх інтелектуальних та рухливих іграх.