Бути соціально активними можна у будь-якому віці.

У цьому переконалися учасники тренінгу ”Інструменти участі в житті громади  як спосіб взаємодії з владою людей поважного віку”, що був проведений 11 та 12 червня  представниками «Університету людей поважного віку» при Центральній міській бібліотеці ім. В. Земляка.

Даний захід – останній із серії тренінгів для людей віком 55+ у рамках проекту “Громадська активність без вікових обмежень”, що реалізується громадською організацією Центр Поділля-Соціум за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США  в Україні.

Протягом двох днів 19 соціальноактивних пенсіонерів – підопічних міського територіального центру – опановували різноманітні інструменти участі в житті громади та вчилися взаємодіяти з владою.

Участь у тренінгу взяла Зірченко Людмила Геннадіївна – представник департаменту соціальної політики міської ради. Тому учаснки мали змогу поспілкуватися з представником органів місцевого самоврядування у форматі «без краваток» та дізнатися про можливості своєї участі в житті громади «з перших вуст».