«Друзі навколо». Так називається проект з популяризації і запровадження ігрових практик задля розвитку міської громади, що здійснюється спільно Громадською організацією «Центр розвитку громад та суспільної комунікації» (В. Рошко)  з КЗ «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради.

Об’єднати незалежно від віку тих, хто зацікавлений у розвитку і відкритий новим знанням, покликаний цей проект, який пропонує житомирянам і гостям міста участь у розвиваючих, інтелектуально насичених, винахідливих і творчих іграх, які отримали популярність у світі, але досі не дуже відомі у нас. 

    Старт здійснення проекту був покладений на Майстерні міста під час  обговорення важливості  потреби в ігрофікаційних просторах в обласному центрі. І уже з перших хвилин відкриття локацій з настільними і вуличними іграми інтерес до них з боку містян був високим. Їх відвідали сотні житомирян.

Реалізація проекту передбачає навчання і залучення до таких розвиваючих ігор, як «Дженго», «Мандрівка Львівщиною», «Мандрівка «Україною», «Мандрівка Житомирщиною», «Cash Flow», міні-гольф та інші. Планується створення ігрових локацій під час загальноміських заходів та можливість доступу до ігрового простору на будь-який час у міських бібліотеках.