У розлогому саду, біля приміщення бібліотеки-філіалу №2, що на Мальованці,  зустрічали маленькі читачі закладу перші дні своїх літніх канікул.

«Просто неба» - так назвали цю літню зустріч зі своїми читайликами бібліотекарі. Діти прийшли не лише зустрітися з новою книгою, яку  бібліотекарі запропонують взяти для домашнього читання, а й побути разом, аби позмагатися у літературній вікторині, пригоститися смаколиками і взяти участь у майстер-класі з виготовлення жука «Сонечка».

    У філіалі-бібліотці №1 постійні відвідувачі, учні молодших класів школи №35 теж не затримались у стінах бібліотеки. Бібліотекарі провели з дітьми ігрову карусель  «Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі» на свіжому повітрі на новому інклюзивному спортивному майданчику.  Організували веселу конкурсну програму, де кожен зміг проявити свій талант. Діти розділились на дві команди – «Сонечко» та «Веселка», демонструючи свою вправність на спортивних тренажерах. Цього дня не забули і про книгу, адже вона влітку, як і бібілотека не відпочиває.

      «Природа на твоїй долоні». Так назвали  екологічну хвилинку бібліотекарі, яку організували  для своїх читачів  у філіалі №11.  Діти діналися про історію і важливість відзначення Всеукраїнського дня довкілля,  новий вид спорту, який поширюється по всьому світу – плогінг – збирання сміття під час пробіжки та багато чого іншого. Діти також майстрували з паперових стаканчиків оригінальні іграшки. З собою додому вони забрали не лише нові знання і  позитивні емоціі, але й виготовлених власноруч кумедних котиків ы цуценят.