Бібліотекарі централізованої  бібліотечної системи Житомира чекали на літню пору і нові  зустрічі зі своїми читачами, дорослими і маленькими,  дбаючи про те, аби вони  стали  для усіх щасливими і захоплюючими. 

Згадували насичені подіями, і спілкуванням дні, готувались, як зустрінуть своїх відвідувачів завтра.

Літо – найкраща пора, коли читається з особливою насолодою, коли діти мають чудову можливість поринути у чарівний світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати нові світи.  Саме влітку є можливість прожити з книгою час,, який  надовго зарядить енергією добра і натхнення.

Разом з головним бібліотекарем бібліотеки філіалу №13 учні 3-А класу ЗОШ № 30 подорожували Королівством книг, а також познайомились із сучасною дитячою літературою.  Полонив серця юних читачів улюблений український письменник Сашко Дерманський, автор таких  книг, як «Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги», «Бабуся оголошує війну», «Чудове Чудовисько», «Танок Чугайстра», «Царство Яблукарство», «Корова часу», «Казки дракона Омелька». Навіть назви книжок у яскравих та веселих обкладинках приваблюють і викликають бажання не лише погортати їх сторінки, а зануритися у захоплюючу подорож разом із кумедними героями.

 До вподоби дітям  й книжки Лесі Ворониної з цікавими дотепними історіями: «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9», «Таємниця Пурпурової планети» та інші .Їх можна читати у будь-якому віці й щоразу відкривати для себе щось нове,

Для того, аби канікули у юних читайликів були змістовними і цікавими, у бібліотеці-філіалі №8 відкрили літній бібліо-бар. Щоб познайомитись з меню бару, сюди завітали учні третіх класів ЗОШ-26.  Юні читайлики із задоволенням дегустували рекомендовану літературу для читання влітку. Це і смачні пригодницькі закуски, детективні основні страви та казкові десерти. Книжкове меню не залишило байдужим жодного бібліогурмана. Школярі з задоволенням переглянули буктрейлери, взяли участь у вікторині,  склали пазли та вибрали найцікавіші книжки для читання влітку. А на завершення влаштували флешмоб.

У бібліотеці-філіалі №12 біблотекарі запросили своїх маленьких читачів на квест  «Пірати Смолянки», під час якого діти дізналися багато цікавого про свій район проживання, його історію і сучасні  трудові будні.

 Не забули бібліотекарі й про безпеку руху для дітей. Про це школярам нагадували у бібліотеці-філіалі №1 під час мультимедійної презентації «твій друг – дорожній рух». Адже літо має бути не лише змістовним, але й безпечним.