Новиники літератури, серед  яких  видання  сучасних українських і зарубіжних авторів, суспільно-політична  та дитяча література, українська класика,  надійшли до Централізованої бібліотечної системи.

     За підтримки житомирського міського голови Сергія Сухомлина, голови постійної комісії  міської ради з соціально-гуманітарних питань Наталії Леонченко  на поповнення книжкового фонду з міського бюджету було виділено  195 тисяч грн. і придбано 2118 примірниів книжок.

   Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі ? Ми всі переймаємося цим питанням мало не щодня. Допомогти   у цьому може книга братів Хіз «Вирішуй правильно». З нею ви перетворитесь на справжній генератор прийняття найкращих рішень, які сприятимуть налагодження  кар’єри, особистих стосунків та загалом поліпшити життя.

Зацікавило ?   Ця книга -– у числі новинок, які’ незабаром чекатимуть вас у наших бібліотеках . Брати Хіз – автори світових бестселлерів, що перекладені 30-ма мовами світу.

      Ще одна новинка - роман «Моя неймовірна подруга», який став світовою літературною сенсацією, а ім’я його авторки – Елени Ферранте – зявилося у короткому списку Букерівської премії. Ця книга – відверта розповідь про жіночу дружбу тривалістю в ціле життя, яка підкорила весь світ і  яку із захватом читають і феміністки, і домогосподарки, і їхні чоловіки.

 

   Ці книжки та багато інших нових  цікавих для вас видань чекають на вас у міських бібліотеках.