Відбувся черговий десятий  випуск  студентів  курсів  комп’ютерної грамотності  Університетеу для  людей  поважного віку,  що діє при Центральній міській бібліотеці ім.В.Земляка.

     За час навчання  в університеті  40 житомирян старшого покоління  опанували  основи володіння персональним комп’ютером : навчилися створювати і користуватися електронною скринькою,  отримувати і відправляти електронні листи, створювати і зберігати документ,  та багато чого іншого, що дозволило їм  подружитися з ПК, завдяки якому життя наповнюється новим змістом і новими захопленнями.

      Отримуючи дипломи про завершення навчання, студенти поважного віку дякували викладачам і керівництву закладу за створені можливості для отримання  нових сучасних знань.

     Студентів привітали  і вручили  дипломи про закінчення навчання  директор департаменту соціальної політики  Житомирської міської ради В.Краснопір та директор  комунального закладу " Централізована бібліотечна система", депутат Богунської районної ради  Л.Харчук.

   Відділення  комп’ютерної грамотності  Університетеу для  людей  поважного віку,  що діє при Центральній міській бібліотеці ім.В.Земляка існує з 2015року. За цей час навчання пройшли більше півтисячі житомирян.