До Дня матері, який відзначається в Україні  у другу неділю травня, в бібліотеках-філіалах  Централізованої бібліотечної системи Житомира, готувалия з особливою сердечністю.

Усю свою  любов, тепло і ніжність  до рідної неньки,  яку бережуть у своєму серці діти , бібліотекарі   вчили   виражати,  виконуючи  прозові  і віршовні  твори,  пісні, різноманітні  поробки.  Дуже стараннно виготовляли з найтоншого паперу «Квітку ніжності»  учні 3-Г классу Житомирського екологічного ліцею на майстерні радості «Приготуймо матусі подарунок», куди їх запросили бібліотекарі філіалу №14. Спільно доклали немало зусиль, аби їх подарунки  по-доброму вразили матусь.  Виготовляли і вітальні листівки,  складали вірші.

    У читальному залі  Центральної міської біблоітеки ім В.Земляка  другокласники Житомирської спеціалізованої школи №20 виступили зі святковою програмою для мам і бабусь, у яку вклали усі свої таланти і творчу енергію.  Звучали пісні і вірші у  натхненному виконанні школярів,  а особливою роздинкою програми став веселий танок, присвячений найдоржчим. Програма була побудована у формі  роботи телевізійної студії каналу «Другокласник», де були свої ведучі, оператори, і, звичайно, учасники програми.