Перші дні весни у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи м.Житомира позначилися заходами напрочуд теплими і зворушливими, радісними і загадковими, як сама весна. У них брали участь і дорослі читачі і діти, всі, для кого бібліотека залишається теплим домом, де їх завжди чекають.

 Зі своїми маленькими читачами, учнями ЗОШ-35,  відзначали Міжнародний день котів у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки ім. В.Земляка.  Діти розповідали про свої спостереження за домашніми улюбленцями: про те, що кіт обов’язково зустрічатиме вас біля дверей, що ніколи не нявчить, коли спілкується з іншими котами, а муркоче лише до людини, виказуючи таким чином свою любов. І, звичайно, про те,  як доглядають за своїми пухнастиками. Від бібліотекарів діти почули розповідь про дивовижну книгу Галини Вдовиченко «36 і 6 котів»,  здійснили екскурсію  відомим і невідомими їм залами бібліотеки і спробували зіграти в шахи  у шаховому клубі, що діє у закладі.

 

   А студенти факультету творчості Університету людей поважного віку у ці дні разом з художницею Ольгою Швець творили дива на папері. Їх роботи співали про радість, яку дарує людям весна. «Мистецтво змиває пил повсякденності з душі» - під таким гаслом діє факультет творчості Університету.